Video | Eduka pere idüll Hiiumaal – Eesti promoklipp eesistumise eel ({{commentsTotal}})

Kaader videost.
Kaader videost. Autor/allikas: EU2017EE/Youtube

Oleme turvaline riik, kus äri saab edukalt ühendada pereeluga seal, kus vaid ise soovid, tutvustab juulist Euroopa Liidu Nõukogu eesistujana alustav Eesti end Euroopale.

Videoklipis astuvad üles kõrgtehnoloogilisi sõidukite jälgimissüsteeme pakkuva ettevõtte Navirec omanikud Reino Halla ja tema abikaasa Kristina.

"Minu nimi on Kristina. Mina, minu abikaasa Reino ja mu tütar oleme eestlased," alustab Kristina.

"Minu nimi on Reino ja ma olen eestlane. Me, eestlased, oleme tuntud oma visaduse ja töökuse poolest. Seetõttu kipuvad me elud olema kiire tempoga ja pidevas liikumises. Aga mis meid tõeliselt iseloomustab, on vabadus. Vabadus valida oma tee, ajada äri kõikjal ja igal ajal. Olla vaimult ja hingelt vaba," jätkab Reino.

Kristina ütleb videos, et tema jaoks on kõige tähtsam perekond - tütar kui elu elu suurim kink ja mees kui parim sõber. Just pere on tema jaoks tuleviku võti.

Videos räägib perekond, kuidas nad saavad oma äri juhtida looduskaunist Hiiumaa kodust, sest Eestis on võimalik veebis turvaliselt äri juhtida ja ametitega asju ajada.

Pereisa Reino rõhutab, et Eesti on turvaline maa - perfektne koht aktiivsetele inimestele.

Kiire internet mitte ainult ei hõlbusta tööd, vaid toob ka vanavanemad lähemale, selgitavad Reino ja Kristina videos, kui näitavad tütrele tema vanavanemat nutitelefoni ekraanilt.

Mida Eesti suudab nende arvates pakkuda ülejäänud Euroopale, vaata videost:

Toimetaja: Priit LutsTallinna linnapea ülesannetes abilinnapea Taavi Aas ja Keskerakonna esimees Jüri Ratas.Tallinna linnapea ülesannetes abilinnapea Taavi Aas ja Keskerakonna esimees Jüri Ratas.
Veel üks uuring ennustab Keskerakonna edu kohalikel valimistel

Kui juunis toimuksid kohalikud valimised, siis võidutseksid neil Keskerakond ning valimisliidud ja üksikkandidaadid, selgus BNS-i ja Postimehe tellimusel uuringufirma Kantar Emor poolt juuni keskel läbiviidud uuringust.

Kiirabi.Kiirabi.
Korterelamu neljandalt korruselt alla kukkunud laps sai viga

Pärnus kukkus reedel üheksa-aastane poiss alla korterealumu neljandlat korruselt ja sai viga.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

Viljandimaal hukkus maastikusõidukiga ümber läinud nooruk

Viljandimaal hukkus laupäeval maastikusõidukiga ümber läinud nooruk.

Ott TänakOtt Tänak

Tänak eesootavast Poola etapist: see on sõitjate ralli

Autoralli MM-sari jätkub järgmisel nädalavahetusel Poolas, millele Sardiinias võiduarve avanud Fordi piloot Ott Tänak läheb vastu lootusrikkalt.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema