Nordica ei pea Air Balticu lendude samale ajale sättimist probleemiks ({{commentsTotal}})

Vaade õhust Tallinna lennujaamale.
Vaade õhust Tallinna lennujaamale. Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Air Balticu ja Nordica lennukid stardivad Leedu pealinnast Vilniusest Tallinnasse õhtuti samal ajal, Eesti lennufirma äriklientide müügijuht Toomas Uibo ei näe selles aga probleemi, kuigi möönab, et piletihindadele avaldab konkurendi käitumine kindlasti mõju.

Viimasel ajal Vilniusest Tallinnasse reisinud inimesed on märganud, et õhtuti väljub Nordica ja Air Balticu reis Eesti suunas samaaegselt - kell 19.35. Erinevus on lennu kestuses, mis Nordical on üks tund, Air Balticul aga üks tund ja 20 minutit.

Toomas Uibo ütles ERRile, et konkurents toimub igal pool ja selles ei ole midagi halba.

"Kõik ju lendavad täpselt nii nagu tahavad. Air Balticul on oma strateegia ja meil oma," nentis ta.

Uibo ei teadnud täpselt, kas Nordical on Air Balticuga üheaegseid lende veelgi, kuid ta märkis, et reisijad peaksid sellisest olukorrast ainult võitma. Seda on näha liinidel, kus teiste lennufirmadega konkurentsi pole - seal on hinnad tema sõnul hoopis teistsugused.

Küsimusele, kas Nordica konkurendi sellist strateegiat pahatahtlikuks ei pea, vastas Uibo, et kõik sõltub asjaoludest. "Igal ettevõttel on õigus oma strateegiale. Me võime seda tahta või mitte tahta, see ei ole meie teha," lausus ta.

Nordica ise ei ole müügijuhile teadolevalt sellist konkurentsivõtet, et spetsiaalselt lennuajad mõne teise firmaga samaks sättida, kasutanud.

Toimetaja: Karin KoppelTallinna linnapea ülesannetes abilinnapea Taavi Aas ja Keskerakonna esimees Jüri Ratas.Tallinna linnapea ülesannetes abilinnapea Taavi Aas ja Keskerakonna esimees Jüri Ratas.
Veel üks uuring ennustab Keskerakonna edu kohalikel valimistel

Kui juunis toimuksid kohalikud valimised, siis võidutseksid neil Keskerakond ning valimisliidud ja üksikkandidaadid, selgus BNS-i ja Postimehe tellimusel uuringufirma Kantar Emor poolt juuni keskel läbiviidud uuringust.

Kiirabi.Kiirabi.
Korterelamu neljandalt korruselt alla kukkunud laps sai viga

Pärnus kukkus reedel üheksa-aastane poiss alla korterealumu neljandlat korruselt ja sai viga.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

Viljandimaal hukkus maastikusõidukiga ümber läinud nooruk

Viljandimaal hukkus laupäeval maastikusõidukiga ümber läinud nooruk.

Ott TänakOtt Tänak

Tänak eesootavast Poola etapist: see on sõitjate ralli

Autoralli MM-sari jätkub järgmisel nädalavahetusel Poolas, millele Sardiinias võiduarve avanud Fordi piloot Ott Tänak läheb vastu lootusrikkalt.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema