Linnapeakandidaatidest on Aas ja Michal saanud enim meediatähelepanu ({{commentsTotal}})

Taavi Aas (Ke) ja Kristen Michal (Re)
Taavi Aas (Ke) ja Kristen Michal (Re) Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Taavi Aas ja Kristen Michal on neelanud ligi 60 protsenti Tallinna linnapeakandidaatide meediakajastuse osakaalust, selgus Balti Meediamonitooringu Grupi (BMMG) uuringust.

Jaanuari esimest päevast kuni 14. juunini mainiti meedias Keskerakonna linnapeakandidaati Taavi Aasa kokku 2111 korda (osakaal 37,9%). Talle järgnes Reformierakonna kandidaat Kristen Michal 1308 korraga (23,5%).

SDE kandidaadi Rainer Vakra nimi käis läbi 881 korral (15,8%), EKRE kandidaati Martin Helmet mainiti 800 korral (14,3%), Viktoria Ladõnskajat (IRL) 378 korral (6,8%) ja roheliste esimeest Züleyxa Izmailovat 99 korral (1,8%).

BMMG uuris ka kajastuste emotsiooni, mille määramise aluseks on Eesti keele instituudi emotsioonidetektori algoritm, mille tulemusena saab jälgida, kas meediakajastused on esinenud pigem positiivse, neutraalse või negatiivse emotsionaalse fooniga lugudes. Uuringufirma mõõtis emotsiooni eestikeelsetes trüki- ja veebikanalites avaldatud lugude põhjal.

Toimetaja: Priit Luts, Merit MaaritsKeskerakondlaste eraldi valimisnimekirja esialgu ei tule.Keskerakondlaste eraldi valimisnimekirja esialgu ei tule.

Savisaare ja Toomi valimisliitu esialgu ei tule

Edgar Savisaare toetajad andsid kolmapäeval pressikonverentsi, mis algselt oli mõeldud uue valimisliidu tutvustamiseks. Selgus aga, et praegu nimekirja ei tule ja nädala jooksul proovitakse Jüri Ratasega läbi rääkida. Valimisnimekiri ise on juba valmis.

Kooli eskiisKooli eskiis
IT-ettevõtjad rajavad Viimsisse rahvusvahelise kooli

IT-ettevõtjad rajavad Viimsisse teadus- ja innovatsioonikeskse põhikooli ja gümnaasiumi.

M. patachonica kunstniku nägemuses.M. patachonica kunstniku nägemuses.
Geeniteadlased lahendasid Darwini nõutuks jätnud 200-aastase mõistatuse

Mõnikord on reaalsus väljamõeldistest veidram. Ühekorraga ninasarvikut, pikakaelalist laamat ja londiga tapiiri meenutava Lõuna-Ameerikast leitud olendi säilmed panid kukalt kratsima isegi Charles Darwini. Teadlastel on õnnestunud nüüd järjestada osa looma DNA-st ja välja selgitada liigi päritolu.

Tommy CashTommy Cash
Tommy Cash soovib Õllesummeri lava taha valget sisustust ja ülikallist šampanjat

8. juulil astub Tommy Cash Õllesummeril üles oma seni suurima live-kontserdiga Eestis. Oma lavataguste nõudmistega teeb räppar aga omamoodi ajalugu.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics