Narva-Jõesuu saab juurde kolmanda spaa ({{commentsTotal}})

Tulevane spaa
Tulevane spaa Autor/allikas: ERR

Narva-Jõesuu linnavalitsuse loal ehitab OÜ Protrena spordikompleksi ümber spaahotelliks.

Jaan Poska 13 kinnistu omanik Protrena kavatseb kolmekorruselise spordikompleksi ehitada ümber ja laiendada kuni 33 protsenti hoone esialgu kavandatud mahust majutushooneks koos vajalike tugiteenustega, sealhulgas restoran, konverentsisaal, treeninguruumid ja bassein.

Hoone planeeritakse kaheosalisena, kus Jaan Poska ja Aia tänava äärde on planeeritud kahekorruseline osa ning krundi lõuna pool kaheksakorruseline osa.

Protrena juhatuse liige Valeri Lavrov ütles Põhjarannikule, et ehitustöö läheb käima kohe pärast projekti valmimist.

Lavrovi sõnul ei muuda uus spaa konkurentsi spaaturul linnas.

"Konkurentsi oleks tunda, kui linnas oleks üle 1000 hotellikoha, kuid praegu pole isegi 500. Meil on oma nišš, mida linnas ei pakuta ehk taastusraviteenused inimestele vanuses üle 40," ütles Lavrov.

Narva-Jõesuus on kaks spaahotelli - Meresuu ja Noorus ning sanatoorium Narva-Jõesuu.

Toimetaja: Marek KuulKeskerakondlaste eraldi valimisnimekirja esialgu ei tule.Keskerakondlaste eraldi valimisnimekirja esialgu ei tule.

Savisaare ja Toomi valimisliitu esialgu ei tule

Edgar Savisaare toetajad andsid kolmapäeval pressikonverentsi, mis algselt oli mõeldud uue valimisliidu tutvustamiseks. Selgus aga, et praegu nimekirja ei tule ja nädala jooksul proovitakse Jüri Ratasega läbi rääkida. Valimisnimekiri ise on juba valmis.

Kooli eskiisKooli eskiis
IT-ettevõtjad rajavad Viimsisse rahvusvahelise kooli

IT-ettevõtjad rajavad Viimsisse teadus- ja innovatsioonikeskse põhikooli ja gümnaasiumi.

M. patachonica kunstniku nägemuses.M. patachonica kunstniku nägemuses.
Geeniteadlased lahendasid Darwini nõutuks jätnud 200-aastase mõistatuse

Mõnikord on reaalsus väljamõeldistest veidram. Ühekorraga ninasarvikut, pikakaelalist laamat ja londiga tapiiri meenutava Lõuna-Ameerikast leitud olendi säilmed panid kukalt kratsima isegi Charles Darwini. Teadlastel on õnnestunud nüüd järjestada osa looma DNA-st ja välja selgitada liigi päritolu.

Tommy CashTommy Cash
Tommy Cash soovib Õllesummeri lava taha valget sisustust ja ülikallist šampanjat

8. juulil astub Tommy Cash Õllesummeril üles oma seni suurima live-kontserdiga Eestis. Oma lavataguste nõudmistega teeb räppar aga omamoodi ajalugu.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics