Politsei: Londoni tornelamu põlengu ohvrite arv on tõusnud 30-ni ({{commentsTotal}})

Londoni tornelamus ööl vastu kolmapäeva puhkenud tulekahju kinnitatud ohvrite arv on tõusnud vähemalt 30-ni, teatas politsei reedel.

Tuletõrjujad jätkavad otsinguid tules rängalt kannatada saanud 24-korruselises hoones.

"Me teame, et tulekahju tagajärjel sai surma vähemalt 30 inimest... Ma usun, et see arv kasvab," ütles politseiülem Stuart Cundy ajakirjanikele.

Politsei on algatanud kriminaaluurimise, kuid miski ei viita tahtlikule süütamisele, lisas ta.

Cundy ütles, et ööl vastu kolmapäeva puhkenud tulekahju viimased leegid on nüüdseks kustutatud.

Arvatakse, et Lääne-Londonis asuvas Grenfell Toweri tornelamus oli tulekahju algushetkel umbes 600 inimest. Majas on 120 korterit.

Ajakirjanduse andmetel on rohkem kui 70 majas elanud inimese asukoht teadmata. Politsei on öelnud, et mõned ohvrid võivadki jääda tuvastamata.

Politsei teatel on 24 inimest haiglaravil, neist 12 on kriitilises seisundis. Üks ohver suri haiglas.

Toimetaja: Aleksander KrjukovTallinna linnapea ülesannetes abilinnapea Taavi Aas ja Keskerakonna esimees Jüri Ratas.Tallinna linnapea ülesannetes abilinnapea Taavi Aas ja Keskerakonna esimees Jüri Ratas.
Veel üks uuring ennustab Keskerakonna edu kohalikel valimistel

Kui juunis toimuksid kohalikud valimised, siis võidutseksid neil Keskerakond ning valimisliidud ja üksikkandidaadid, selgus BNS-i ja Postimehe tellimusel uuringufirma Kantar Emor poolt juuni keskel läbiviidud uuringust.

Kiirabi.Kiirabi.
Korterelamu neljandalt korruselt alla kukkunud laps sai viga

Pärnus kukkus reedel üheksa-aastane poiss alla korterealumu neljandlat korruselt ja sai viga.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

Viljandimaal hukkus maastikusõidukiga ümber läinud nooruk

Viljandimaal hukkus laupäeval maastikusõidukiga ümber läinud nooruk.

Ott TänakOtt Tänak

Tänak eesootavast Poola etapist: see on sõitjate ralli

Autoralli MM-sari jätkub järgmisel nädalavahetusel Poolas, millele Sardiinias võiduarve avanud Fordi piloot Ott Tänak läheb vastu lootusrikkalt.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema