USA kohus Bill Cosby seksulaakuritegude kohtuasjas otsuseni ei jõudnud ({{commentsTotal}})

Bill Cosby kohtus
Bill Cosby kohtus Autor/allikas: Reuters/Scanpix

USA kohus ei langeta otsust seksuaalkuritegudes süüdistatud koomikust teletähe Bill Cosby kohtuasjas.

Vandemeeste kogu arutas asja üle 50 tunni ega jõudnud laupäevaks üksmeelele.

Selline tulemus on osaline võit 79-aastasele näitlejale, keda ähvardas vanglakaristus kogu ülejäänud eluks. Süüdistuse kohaselt olevat Cosby 13 aasta eest uimastanud oma kodus Temple'i ülikooli töötaja Andrea Constandi ja naist seksuaalselt ahistanud.  Cosby on selle süüdistuse tagasi lükanud.

Ekspertide sõnul on süü tõestamine selles kohtuasjas raske, sest juhtumist on möödas palju aega ning füüsilist tõendusmaterjali ei ole.

Vandemeestekogu on käsitlenud asja mitu päeva. Prokurör on öelnud, et üritab Cosby taas kohtu ette tuua.

Cosby, kes keeldus asja kommenteerimast, on nüüd kautsjoni vastu vabaduses.

Cosby naine sarjas oma avalduses ringkonnaprokuröri, Cosbyt süüdistanud naiste advokaate, kohtunikku ja ajakirjandust. Viimastel aastatel on Cosbyt avalikult ahistamises süüdistanud umbkaudu 60 naist.

Toimetaja: Merilin Pärli

Allikas: BNSKeskerakondlaste eraldi valimisnimekirja esialgu ei tule.Keskerakondlaste eraldi valimisnimekirja esialgu ei tule.

Savisaare ja Toomi valimisliitu esialgu ei tule

Edgar Savisaare toetajad andsid kolmapäeval pressikonverentsi, mis algselt oli mõeldud uue valimisliidu tutvustamiseks. Selgus aga, et praegu nimekirja ei tule ja nädala jooksul proovitakse Jüri Ratasega läbi rääkida. Valimisnimekiri ise on juba valmis.

Kooli eskiisKooli eskiis
IT-ettevõtjad rajavad Viimsisse rahvusvahelise kooli

IT-ettevõtjad rajavad Viimsisse teadus- ja innovatsioonikeskse põhikooli ja gümnaasiumi.

M. patachonica kunstniku nägemuses.M. patachonica kunstniku nägemuses.
Geeniteadlased lahendasid Darwini nõutuks jätnud 200-aastase mõistatuse

Mõnikord on reaalsus väljamõeldistest veidram. Ühekorraga ninasarvikut, pikakaelalist laamat ja londiga tapiiri meenutava Lõuna-Ameerikast leitud olendi säilmed panid kukalt kratsima isegi Charles Darwini. Teadlastel on õnnestunud nüüd järjestada osa looma DNA-st ja välja selgitada liigi päritolu.

Tommy CashTommy Cash
Tommy Cash soovib Õllesummeri lava taha valget sisustust ja ülikallist šampanjat

8. juulil astub Tommy Cash Õllesummeril üles oma seni suurima live-kontserdiga Eestis. Oma lavataguste nõudmistega teeb räppar aga omamoodi ajalugu.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics