Kuivale ja soojale pühapäevale järgneb jahe ja vihmane nädal ({{commentsTotal}})

Pühapäev toob veel sooja üle 20 kraadi ning vihmapilved enamikke paiku veel ei kimbuta.

Öösel on Eestis veel vähese ja vahelduva pilvisusega kuiv ilm, kuid mitmel pool võib tekkida udu. Puhub läänekaare tuul 2-8 m/s ja sooja on 9 kuni 14 kraadi.

Pühapäeva hommikul hakkab pilvisus alates lääne poolt tihenema ja Loode-Eestis võib veidi vihma sadada. Sooja on 14 kuni 19 kraadi.

Päeval on ilm muutliku pilvisusega ja pärastlõunal sajab peamiselt Põhja-Eestis hoovihma. Edela- ja läänetuul tugevneb järk-järgult 5-10, õhtul rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Õhusooja on päeval oodata 17 kuni 23 kraadi.

Pühapäeva õhtul on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm ning Ida-Eestis võib kohati sadada hoovihma. Sooja on õhtul kuni 21 kraadi.

Esmaspäeval hoovihma võimalus aga juba suureneb, ehkki õhutemperatuur tõuseb päeval taas 20 kraadi juurde. Üsna vihmane on ilm ka teisipäeval ja kolmapäeval, siis on aga õhusooja vaid 16 kraadi ringis.

Neljapäeval hoovihma võimalus küll pisut väheneb, kuid termomeetri näit võib siis jääda juba 13 kraadi juurde.

Toimetaja: Merilin PärliKeskerakondlaste eraldi valimisnimekirja esialgu ei tule.Keskerakondlaste eraldi valimisnimekirja esialgu ei tule.

Savisaare ja Toomi valimisliitu esialgu ei tule

Edgar Savisaare toetajad andsid kolmapäeval pressikonverentsi, mis algselt oli mõeldud uue valimisliidu tutvustamiseks. Selgus aga, et praegu nimekirja ei tule ja nädala jooksul proovitakse Jüri Ratasega läbi rääkida. Valimisnimekiri ise on juba valmis.

Kooli eskiisKooli eskiis
IT-ettevõtjad rajavad Viimsisse rahvusvahelise kooli

IT-ettevõtjad rajavad Viimsisse teadus- ja innovatsioonikeskse põhikooli ja gümnaasiumi.

M. patachonica kunstniku nägemuses.M. patachonica kunstniku nägemuses.
Geeniteadlased lahendasid Darwini nõutuks jätnud 200-aastase mõistatuse

Mõnikord on reaalsus väljamõeldistest veidram. Ühekorraga ninasarvikut, pikakaelalist laamat ja londiga tapiiri meenutava Lõuna-Ameerikast leitud olendi säilmed panid kukalt kratsima isegi Charles Darwini. Teadlastel on õnnestunud nüüd järjestada osa looma DNA-st ja välja selgitada liigi päritolu.

Tommy CashTommy Cash
Tommy Cash soovib Õllesummeri lava taha valget sisustust ja ülikallist šampanjat

8. juulil astub Tommy Cash Õllesummeril üles oma seni suurima live-kontserdiga Eestis. Oma lavataguste nõudmistega teeb räppar aga omamoodi ajalugu.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics