Walmarti tippjuhid kaaluvad Cleveroniga koostöö laiendamist ({{commentsTotal}})

Maailma suurima kauplusteketi Walmart Eestit külastavad tippjuhid kinnitasid, et on huvitatud koostöö laiendamisest pakiautomaate tootva Eesti firmaga Cleveron.

Seni on Cleveron saanud tellimuse tarnida Walmarti USA kauplustele 100 pakiautomaati. Cleveroni toodangu vastu on huvi ilmutanud ka britid ja hiinlased, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Esmaspäeval kohtusid Walmarti kaks asepresidenti ja Cleveroni juht Eesti presidendi Kersti Kaljulaidiga.

"Walmarti juhtide eesmärk on saada kindlust, et Eesti on kaasaegne riik, et siin on turvaline, siis on võimekust toota, nad tahavad saada kindlust ja ka tänane visiit presidendi juurde aitab sellele kaasa," selgitas Cleveroni juhatuse esimees Arno Kütt.

Walmart on huvitatud koostöö laiendamisest Cleveroniga.

"Me oleme tellinud Cleveronilt 100 automaati ning arutame Cleveroniga tulevasi tellimusi ja üldse tulevasi arenguid, mis on meie jaoks väga tähtis," rääkis Walmarti asepresident John Peter Suarez.

Eestis toodetud pakiautomaadid võivad jõuda Walmarti poodidesse ka mujal kui USA-s.

"Walmart on väga suur rahvusvaheline ettevõte. Meie esindame Ühendriikide haru. Aga kolleegid Suurbritanniast ja Hiinast on mõlemad huvi väljendanud. Nii et ma usun, et hea toode, millega kliendid rahul on, levib kiiresti üle maailma," märkis Walmarti asepresident Mark Ibbotson.

Cleveroni toodangu eelis on Walmarti jaoks kiirus.

"Cleveroni robotid suudavad toimetada paki, mille süsteemi sisestame, kätte vähem kui 40 sekundiga ja anda klientidele kindluse, et nad saavad oma paki kätte igal ajal, igal pool ja kõik, mis nad tahavad vähem kui 40 sekundiga, ja me kingime oma klientidele aega ja aeg on tänapäeval kõige suurem väärtus," rõhutas asepresident Suarez.

Arno Küti sõnul on Cleveronil käimas läbirääkimised veel mitme välisfirmaga, mille nimesid ta esialgu siiski täpsustada ei soovinud.

Toimetaja: Laur ViirandKeskerakondlaste eraldi valimisnimekirja esialgu ei tule.Keskerakondlaste eraldi valimisnimekirja esialgu ei tule.

Savisaare ja Toomi valimisliitu esialgu ei tule

Edgar Savisaare toetajad andsid kolmapäeval pressikonverentsi, mis algselt oli mõeldud uue valimisliidu tutvustamiseks. Selgus aga, et praegu nimekirja ei tule ja nädala jooksul proovitakse Jüri Ratasega läbi rääkida. Valimisnimekiri ise on juba valmis.

Kooli eskiisKooli eskiis
IT-ettevõtjad rajavad Viimsisse rahvusvahelise kooli

IT-ettevõtjad rajavad Viimsisse teadus- ja innovatsioonikeskse põhikooli ja gümnaasiumi.

M. patachonica kunstniku nägemuses.M. patachonica kunstniku nägemuses.
Geeniteadlased lahendasid Darwini nõutuks jätnud 200-aastase mõistatuse

Mõnikord on reaalsus väljamõeldistest veidram. Ühekorraga ninasarvikut, pikakaelalist laamat ja londiga tapiiri meenutava Lõuna-Ameerikast leitud olendi säilmed panid kukalt kratsima isegi Charles Darwini. Teadlastel on õnnestunud nüüd järjestada osa looma DNA-st ja välja selgitada liigi päritolu.

Tommy CashTommy Cash
Tommy Cash soovib Õllesummeri lava taha valget sisustust ja ülikallist šampanjat

8. juulil astub Tommy Cash Õllesummeril üles oma seni suurima live-kontserdiga Eestis. Oma lavataguste nõudmistega teeb räppar aga omamoodi ajalugu.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics