Teisipäev tuleb vihmane ({{commentsTotal}})

Ilmajaama teatel tuleb teisipäev Eestis vihmane.

Eeloleval ööl pilvisus tiheneb. Pärast keskööd jõuab vihmasadu Hiiu- ja Saaremaale ja laieneb kiiresti mandrile. Puhub läänekaare tuul 4-9 meetrit sekundis, vastu hommikut pöördub tuul lõunakaarde ja tugevneb. Õhutemperatuur on 7 kuni 11, rannikul 13-14 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Teisipäeva hommikul sajab suuremas osas Eestist vihma, vaid äärmine idaserv võib veel kuiv olla. Puhub lõunakaare tuul 5-10, saartel ja läänerannikul edelatuul puhanguti 15 meetrit sekundis. Õhusooja on 11 kuni 16 kraadi.

Ennelõuna on vihmane. Saartel saab suurem sadu läbi keskpäeva paiku, mandri lääneosas harvenevad sajuhood pärastlõunal, Ida-Eestis alles õhtu eel ja seal võib ka äikest olla. Tuul pöördub edelast läände ja loodesse ja tugevneb 8-12, puhanguti 17, saartel ja rannikul kuni 23 meetrini sekundis. Õhutemperatuur on 14..19 kraadi.

Õhtul on vihmahooge Harju- ja Virumaal, selgem on taevas saartel ja mandri läänerannikul. Puhub lääne- ja loodetuul 7-12, puhanguti 18, rannikul 23 meetrit sekundis. Õhusooja on 11 kuni 15 kraadi.

Toimetaja: Laur ViirandKeskerakondlaste eraldi valimisnimekirja esialgu ei tule.Keskerakondlaste eraldi valimisnimekirja esialgu ei tule.

Savisaare ja Toomi valimisliitu esialgu ei tule

Edgar Savisaare toetajad andsid kolmapäeval pressikonverentsi, mis algselt oli mõeldud uue valimisliidu tutvustamiseks. Selgus aga, et praegu nimekirja ei tule ja nädala jooksul proovitakse Jüri Ratasega läbi rääkida. Valimisnimekiri ise on juba valmis.

Kooli eskiisKooli eskiis
IT-ettevõtjad rajavad Viimsisse rahvusvahelise kooli

IT-ettevõtjad rajavad Viimsisse teadus- ja innovatsioonikeskse põhikooli ja gümnaasiumi.

M. patachonica kunstniku nägemuses.M. patachonica kunstniku nägemuses.
Geeniteadlased lahendasid Darwini nõutuks jätnud 200-aastase mõistatuse

Mõnikord on reaalsus väljamõeldistest veidram. Ühekorraga ninasarvikut, pikakaelalist laamat ja londiga tapiiri meenutava Lõuna-Ameerikast leitud olendi säilmed panid kukalt kratsima isegi Charles Darwini. Teadlastel on õnnestunud nüüd järjestada osa looma DNA-st ja välja selgitada liigi päritolu.

Tommy CashTommy Cash
Tommy Cash soovib Õllesummeri lava taha valget sisustust ja ülikallist šampanjat

8. juulil astub Tommy Cash Õllesummeril üles oma seni suurima live-kontserdiga Eestis. Oma lavataguste nõudmistega teeb räppar aga omamoodi ajalugu.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics