photo

Maailm.err.ee

Tulekul

Doksari Meie maailm, 12/12: Myanmar - tarkuse tuulajad

25.01.2017 23:00

Dokumentaalfilmis jälgitakse kahe kooli elu Myanmaris (varem tuntud Birmana). Kauge külakool tegutseb juba mõned aastad ja on suutnud muuta külaelanike umbusku hariduse suhtes. Suurlinnas tegutsev maailma suurim kloostrikool on õppeprogrammi toonud moodsas ühiskonnas vajalikke oskusi. Loe edasi ja tutvu ka Myanmari tutvustava infograafikuga.

Loe edasi

Uudised Vaata veel

foto
Pagulasabi otsib vabatahtlikke tugiisikuid
18.01.2017 11:25

Pagulasabi otsib uusi vabatahtlikke pagulaste tugiisikuid Harju- (sealhulgas ka Tallinn), Rapla- ja Järvamaale. Tugiisiku ülesandeks on aidata ja nõustada Eestis rahvusvahelise kaitse saanud inimesi, eesmärgiga toetada nende iseseisvust. Kandideerida saab 30. jaanuarini.

foto
Kolmanda "Meie maailma" teadmistekontrolli võitjad on teada
6.01.2017 14:50

Novembri alguses jõudis ETV ekraanile uus ERR-i ajakirjanike ja MTÜ Mondo koostöös valminud dokfilmide sari "Meie maailm". Sarja raames toimub ka neli mälumängu, millest järjekorras kolmanda teadmistemängu võitjad selgusid täna.

foto
"Pealtnägija": Süüria põgenikke Türgis aitavad ka eestlased
21.12.2016 20:36

Euroopa sipleb juba teist aastat rändekriisi küüsis, mille lainetus jõuab kvoodipagulaste näol ka Eestisse. "Pealtnägija" läks koos reporteri rolli asunud näitlejatari Piret Krummiga kriisi epitsentrile võimalikult lähedale ehk Süüria piirile. Sealseid pagulasi toetab ka Eesti.

Filmid Vaata kõiki

Meie maailm - saated Vaata veel