Koguka kassi lennukisse smugeldanud mehest sai Venemaal meediatäht ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: Sotsiaalmeedia

Venemaa mehest, kes võttis reisilennuki salongi kaasa oma koguka kassi ja keda lennufirma seetõttu sooduspunktide tühistamisega karistas, on saanud üleriigiline meediatäht.

Mihhail Galin oli reisimas Riiast Vladivostokki. Kui lennul Riiast Moskvasse polnud 10 kilogrammi kaaluva kassi pardale võtmisega probleeme, siis Moskvast Vladivostokki lendava Aerofloti lennuki puhul selgus, et kass ületab salongi võetava looma lubatud kaalu, vahendasid BBC ja ERR-i teleuudised.

Galin ei soovinud oma lemmikut aga pagasi hulka paigutada, vaid ta lükkas oma lennu edasi ning langetas strateegilise otsuse leida Venemaa pealinnast sarnane, kuid kergem kass.

Järgmisel päeval saabuski Galin lennujaama oma kassi kergema teisikuga ja läbis edukalt kaalumise. Pärast seda, aga andis ta kergema kassi omanikele tagasi ning läks lennukisse ikkagi oma koguka kassiga.

Galini viga oli see, et ta andis oma edukast manöövrist hiljem Facebookis teada. Aeroflot pani seda tähele ning karistas meest lojaalsusprogrammist kõrvaldamise ja aastate jooksul tekkinud sooduspunktide tühistamisega.

Juhtum on saanud Venemaa meedias ja veel rohkem sotsiaalmeedias laialdast tähelepanu ning Galini ja tema kassi toetuseks kogutakse lausa allkirju.

Toimetaja: Laur Viirand

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: