Eesti Energia juhatuse viiendaks liikmeks saab Agnes Roos ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Agnes Roos
Agnes Roos Autor/allikas: Eesti Energia

Eesti Energia nõukogu nimetas kolmapäeval ettevõtte viiendaks juhatuse liikmeks Agnes Roosi, kes on viimased seitse aastat juhtinud kontserni äri- ja infotehnoloogia üksust.

Roos alustab juhatuses tööd 1. detsembrist ja tema vastutada on kliendikogemuse ning äri- ja infotehnoloogia juhtimine, teatas Eesti Energia.

Eesti Energia juhatuse esimehe Hando Sutteri sõnul plaanib ettevõte järgmisel aastal tuua klientideni mitmeid teenuseid nii elektrimobiilsuse, päikeseelektri kui ka paindliku tarbimise juhtimise vallas ning nende arendamine eeldab nii kliendi tundmist kui ka väga head infotehnoloogilist arusaama.

"Agneses on need kaks suunda hästi ühendatud. Soovin talle jõudu ja head energiat meie ambitsiooni eestvedamisel," ütles ta.

Enne Eesti Energias töötamist oli Roos üle 20 aasta eri ametikohtadel Swedbankis.

Klienditeenuste üksuse senine juht Jüri Teemant otsustas Eesti Energiast lahkuda.

Eesti Energia juhatusse kuuluvad alates 1. detsembrist juhatuse esimees Hando Sutter, finantsvaldkonna eest vastutav Andri Avila, arendusvaldkonda juhtiv Margus Vals, suurenergeetikat kureeriv Raine Pajo ning kliendikogemuse ja äri- ja infotehnoloogia eest vastutav Agnes Roos. Juhatuse liikmete töölepingud kestavad 2023. aasta märtsi lõpuni.

Toimetaja: Karin Koppel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: