VTA juht asub tööle AS-i Hansabuss juhatuse esimehena ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Indrek Halliste.
Indrek Halliste. Autor/allikas: Maaeluministeerium

Eesti ühe suurema bussiettevõtete kontserni AS-i Hansabuss nõukogu nimetas ettevõtte uueks juhatuse esimeheks Indrek Halliste, kes asub kontsernis tööle veebruari alguses.

Hansabussi nõukogu esimehe Neeme Tammise sõnul otsis ettevõtete kontsern uut tegevjuhti viimased neli kuud.

"Avalikku konkurssi me ei korraldanud, kuid rääkisime mitmete tugevate juhtidega. Juhatuse liikme leping on tänaseks allkirjastatud ja meil on hea meel, et Indrek otsustas meiega liituda," sõnas Tammis.

Indrek Halliste sõnul sai otsustavaks teguriks soov end realiseerida erasektoris.

"Alustasin oma töömehekarjääri erasektoris, peale mida olin pikka aega erinevates riigiametites. Olen seda meelt, et tuleb kasuks nii igale juhile endale kui laiemalt ühiskonnale, kui juhid võtavad vastutust nii avalikus kui erasektoris. Hansabussi kontsern on silmapaistev, nullist loodud ettevõtete grupp, mille omanikul on selge nägemus ja ootus kontserni edasise arengu osas. Loodan anda selle ambitsioonika plaani teostamisel oma panuse," ütles Halliste.

Viimased pool aastat Hansabussi tegevjuhina töötanud Kalmar Meidla jätkab samuti kontserni juhatuses. "Kalmar on läbi ja lõhki bussitranspordi inimene, meeskonna üks raudvaradest," lisas Tammis.

Indrek Halliste on varem töötanud põllumajandusameti ning veterinaar- ja toiduameti struktuurides, juhtides põllumajandusametit aastatel 2013–2016 ning veterinaar- ja toiduametit (VTA) alates 2016. aasta kevadest.

Hansabuss kuulub Hansa Gruppi, mis on üks suurimaid Eesti kapitalil põhinevaid bussitranspordi-, autorendi ja tarbesõidukite müügi ja teenindusega tegelevaid kontserne Baltikumis, kuhu kuulub 16 ettevõtet, mis annavad tööd kokku 700 inimesele.

Toimetaja: Indrek Kuus

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: