FSB avaldas video väidetavate Peterburi terroristide kinnipidamisest

{{1577700060000 | amCalendar}}
Foto: SCANPIX / TASS

Peterburis uusaasta-terrorirünnaku ettevalmistamises kahtlustatakse kaht slaavi välimusega noorukit, selgus Venemaa föderaalse julgeolekuteenistuse (FSB) esmaspäeval avalikustatud kinnivõtmisvideost.

Kaadritelt on näha, kuidas üks kahtlusalune võetakse kinni trepikojas, teine tänaval.

FSB otsis kahtlusaluste korteri läbi. Näidati avatud padrunikasti, nuge, musti rõivakomplekte ja päikeseprille.

FSB teatas pühapäeval, et USA partneritelt saadud teabe alusel võeti 27. detsembril kinni kaks Venemaa kodanikku, kes kavandasid uusaastapidustuste ajal Peterburis terrorirünnakut.

FSB märkis, et kinnipeetutelt saadi kätte tõendid, mis osutavad terrorirünnakute ettevalmistamisele, ja nad annavad tunnistusi.

Putin tänas Trumpi luureinfo eest, mis aitas rünnakuid vältida

Venemaa president Vladimir Putin tänas pühapäeval telefonivestluses oma USA ametivenda Donald Trump luureinfo eest, mis aitas tõkestada rünnakud Venemaa pinnal, vahendas Kreml.

Putin tänas Trumpi eriteenistuste kaudu edasi antud informatsiooni eest, mis "aitas ära hoida terroriakte Venemaa pinnal", on öeldud presidendi pressiteenistuse avalduses.

Venemaa ja USA president leppisid kokku jätkata koostööd terroritõrje alal ning arutasid muid vastastikust huvi pakkuvaid küsimusi. Vestlus leidis aset Vene poole alagatusel.

Kuigi Moskva ja Washington on paljudes küsimustes vaenujalal, on mõlemad rõhutanud oma otsustavust võitluses terrorismi vastu.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: