"Suud puhtaks" ootab eakatelt ja nende lähedastelt küsimusi koroonaviiruse kohta

"Suud puhtaks" Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

ETV otsesaade "Suud puhtaks" keskendub teisipäeval ekspertidega abiga erinevate riskirühmade, peamiselt eakate aitamise ja toetamise teemale. Saade ootab eakatelt ja teistesse riskirühma kuuluvatelt inimestelt ning lähedastelt küsimusi koroonaviiruse teemal juba praegu telefonil 69 88 954.

"Suud puhtaks" saade võtab fookusesse koroonaviiruse levikust ja eriolukorrast tõukunud elulised küsimused eeskätt riskirühmade toetamise ja igapäevase elu korraldamise vaates.

Koos ekspertidega arutletakse enimlevinud küsimuste üle, sealhulgas ootab toimetus juba praegu vaatajate küsimusi, mis puudutavad eakate ja teiste kõrgendatud riskiga ühiskonnagruppide toetamist.

"Suud puhtaks" toimetus on avanud telefoninumbri 69 88 954, kuhu oodatakse küsimusi teisipäeva õhtul kuni kella 18-ni. Automaatvastajaga numbrile helistades on igal küsijal aega üks minut, küsimused salvestatakse.

Toimetus soovitab oma küsimus eelnevalt läbi mõelda, et liinile helistades saaks selle kompaktselt ühe minuti jooksul ära esitada. Jätkuvalt on küsimused ja ettepanekud oodatud ka suudpuhtaks@err.ee aadressil ja sotsiaalmeedias.

Otsesaade jõuab teisipäeval kell 20 ETV ekraanile uudsel kujul. Koroonateemalise aruteluga liituvad paljud eksperdid distantsilt ning stuudiosse on oodata vaid üksikuid külalisi.

Aruteluga liituvad Tallinna Ülikooli Eesti demograafia keskuse teadur Tiina Tambaum, sotsiaalministeeriumi kohalike omavalitsuste sotsiaalteenuste ja -toetuste poliitika juht Triin Raag, perearst Aleksandra Garkuša, Eesti Apteekrite Liidu peaproviisor Kaidi Sarv, TÜ viroloogia professor Andres Merits, Saaremaa abivallavanem Marili Niits, Võru linnapea Anti Allas, Tartu linnavalitsuse sotsiaalabi ja tervishoiu osakonna juhataja Merle Liivak, Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats, Külaliikumine Kodukant vabatahtliku tegevuse juht Eha Paas.

Külalisi võib lisanduda.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: