Keskpäevaste kriisibriifingute otseülekanded jätkuvad ERR.ee portaalis ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Terviseameti pressikonverents.
Terviseameti pressikonverents. Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Mai toob muutused ERR-i programmidesse. Keskpäevaseid kriisiolukorra briifingute otseülekandeid vahendab ka edaspidi - sõltuvalt nende toimumisest - ERR.ee portaal, kella 12 "Aktuaalse Kaamera" lisasaade läheb eetrisse vastavalt vajadusele.

Eriolukorra kehtestamisega Eestis viis rahvusringhääling märtsis sisse programmilised muudatused ja lisas tele- ja raadiokanalite päevasesse programmi keskpäevase "Aktuaalse kaamera".

Ametite pressikonverentside otseülekanded jätkuvad ETV-s, Vikerraadios, ETV+-s ja ERR.ee portaalis 30. aprillini, alates 1. maist vahendab ülekandeid ERR.ee portaal.

Kuigi eriolukord Eestis on pikenenud 17. maini, on viiruse levikuga seotud operatiivinfo hulk vähenenud ja ka senised igapäevased pressikonverentsid ERR-ile teadaolevalt sama regulaarsusega ei jätka. Toimuvaid pressikonverentse vahendab edaspidi ERR.ee, tele- ja raadioülekandeid teeb ERR vastavalt vajadusele.

"Aktuaalse kaamera" uudised on ETV ekraanil hommikul kell 7 kuni kell 9 igal täis- ja pooltunnil, uudistesaade jätkab tavapärastel aegadel kell 17, kell 18.30 ja kell 21.00.

Venekeelne"Aktuaalne kaamera" on ETV+ kavas argipäeviti kell 18 ja kell 20.00, päeva esimesed uudised toob ETV+ vaatajani kell 7.15.

Viipekeelseid uudiseid vahendab ETV2 kell 19.25.

Jätkuvalt vahendavad läbi päeva uudiseid kõik ERR-i raadioprogrammid ning kõige operatiivsema info eesti, vene ja inglise keeles leiab ERR-i uudisteportaalidest.

Allikas: ERR

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: