Neljapäev toob mitmele poole vihma

Foto: Rene Kundla/ERR

Neljapäeval sajab mitmel pool vihma, reedel näeb jälle rohkem päikest.

Neljapäeva öösel pilvisus tiheneb. Vihm jõuab Ida-Eestisse ja laieneb lääne suunas. Puhub ida- ja kirdetuul 3 kuni 8, rannikul iiliti 12 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 9 kuni 14 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul on Eesti idaservas pilved paksemad ja vihma sajab laialdasemalt, lääne pool on pilvekiht õhem ja nõrka vihma sajab vaid laiguti. Puhub mõõdukas kirde- ja idatuul. Õhutemperatuur on 11 kuni 14 kraadi.

Päeval sajab mitmel pool vihma. Ida- ja kirdetuul puhub 4 kuni 9, põhjarannikul iiliti 13 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 12 kuni 17 kraadi.

Õhtul on Lääne-Eestis üksikuid vihmasabinaid, ida pool sajab tihedamat vihma. Puhub mõõdukas kirde- ja idatuul, Soome lahe ääres kuni 12 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 11 kuni 15 kraadi.

Reede päeva peale sajuhood hõrenevad. Laupäeval on uus ja tihe sadu platsis, aga õhtul saab seegi läbi. Pühapäev on kuivem, päikeselisem ja päevasooja on üle 20 kraadi. Esmaspäev lisab sooja, aga kergitab üles ka äikesevihmapilvi.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: