Siem kutsub tagasi Eesti Posti nõukogu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

Väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Raul Siem kutsub plaanitust üle kuu aja varem tagasi praeguse Eesti Posti nõukogu. Uue koosseisu osas teeb ettepanekud nimetamiskomitee, ühtlasi suurendatakse nõukogu liikmete arvu viielt kuuele.

"Tänan seniseid liikmeid, kes on panustanud keerulisel ajal ettevõtte töösse. Plaaniline vahetus oleks toimunud küll juuli teises pooles, aga varasem vahetus annab uuele nõukogule rohkem aega sisse elada," ütles Siem.

Eesti Posti nõukogu koosseisu peab oma ettepanekud tegema riigi osalusega ettevõtete nõukogude nimetamisekomitee. Plaanis on suurendada senist liikmete arvu viielt kuuele.

"Kuna Eesti Posti kliendid on paljuski maal ja äärealadel elavad inimesed, siis on vältimatult vajalik tugevdada olemasolevat nõukogu põhjaliku kohaliku omavalitsuse kompetentsi kaasamisega. Nimetatud samm tagab parema tunnetuse ja teadmise, kohaliku omavalitsuse tasandi ootustest postiteenustele," lisas Seim.

Nõukogusse kuuluvad praegu nõukogu esimees Bo Henriksson, aseesimees Indrek laul ning liikmed Priit Kongo, Lauri Paeveer ja Regina Raukas.

Toimetaja: Barbara Oja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: