Uus nädal toob mitmele poole vihma

Foto: Minupilt.err.ee/Reet Sepp

Esmaspäev toob mitmele poole Eestis vihmasjau, välistatud ei ole ka rahe, õhk püsib aga jätkuvalt soe.

Esmaspäeva öö on vähese ja vahelduva pilvisusega, vaid üksikutes kohtades sajab hoovihma, enne südaööd võib äikest olla. Tuul on valdavalt idakaarest 3 kuni 9, põhjarannikul puhanguti 13 meetrit sekundis. Temperatuur lubab 13 kuni 17 kraadi, Kirde-Eestis kohati 10, Lääne-Eesti rannikualadel kuni 21 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul ootab veel vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, kohati on ka hoovihma. Puhub ida- ja kagutuul, saartel lõunakaare tuul 3 kuni 8 meetrit sekundis. Sooja on 18 kuni 22 kraadi.

Päeval on Lääne- ja Lõuna-Eestis vahelduva pilvisusega ilm, kuid lõuna paiku sajab juba mitmel pool hoovihma ning äikest. Puhub ida- ja kagutuul 3 kuni 9, põhjarannikul puhanguti 13 meetrit sekundis. Sooja on kuni 28, vaid sajupilvede all langeb 20 kraadi ümbrusse.

Õhtul läheb sadu intensiivsemaks ja välistatud ei ole ka rahe. Ida- ja kagutuul puhub 3 kuni 8, põhjarannikul puhanguti 11 meetrit sekundis, saartel valitseb valdavalt läänekaare tuul. Temperatuur püsib kuni 24 kraadi ümber.

Üldiselt on kogu uus nädal mõõdukalt soe ning kosutavate hoovihmadega. Teisipäeval on veel kohati tugev sadu, mis pärastlõunal lääne poolt alates leebub.

Kolmapäev on üsna pilvine ja keskmisest väiksema soojaga, edasi on pilvisus vahelduv, vihma siin-seal ja temperatuur talutav.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: