Reedel on pilved, hoovihm ja äikeseoht

Foto: Ken Mürk/ERR

Ööl vastu reedet sajab hoovihma ja võib äikestki olla. Tuul on valdavalt edelast 5 kuni 10, rannikul kuni 15 meetrit sekundis. Temperatuur on 7 kuni 12 kraadi juures, vaid saartel ja rannikul on kohati soojem.

Hommikul on Lääne-Eestis pilves selgimistega, Ida-Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Ikka sajab kohati hoovihma ja püsib äikeseoht. Puhub edelatuul 5 kuni 11, rannikul iiliti kuni 15 meetrit sekundis. Termomeetril on 12 kuni 16 kraadi.

Päeval on juba üsna pilvine. Mitmel pool sajab hoovihma, võib olla äikest ning pärastlõunal läheneb edelast sajuala, levides kirde suunas. Edela- ja lõunatuul puhub 5 kuni 12, mere ääres puhanguti kuni 16 meetrit sekundis. Sooja tuleb kõige rohkem 19 kraadi.

Õhtu tuleb ka pilvine ning valdavalt kõikjal sajab hoovihma, paiguti võib olla äikest. Edela- ja lõunatuul püsib puhanguline ning temperatuur langeb 13 kuni 16 kraadini.

Laupäeval vihmasadu küll jätkub, aga õhtuks Lääne-Eestis selgineb ja see teeb ilusa sissejuhatuse pühapäevaks, mis tuleb peamiselt sajuta ja isegi üsna soe.

Esmaspäeval on Lääne-Eestis taas kohati hoovihma, kuid temperatuur tõuseb siin-seal mõnusalt 25 kraadini. Teisipäeval laieneb vihmasadu Lääne-Eestist ida poole ja õhtuks lääne pool sadu jällegi lakkab.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: