Parempoolsed valisid esimeheks Kristjan Vanaselja ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kristjan Vanaselja Parempoolsete üldkogul.
Kristjan Vanaselja Parempoolsete üldkogul. Autor/allikas: Anna-Aurelia Minev/ERR

Neljapäeva õhtul kogunenud Isamaa liikmeühenduse Parempoolsed juhatus valis liikmeühenduse esimeheks ettevõtja Kristjan Vanaselja. Aseesimeesteks valiti Birgit Remiküll ja Mihkel Kübar.

Kristjan Vanaselja sõnul on liikmeühenduse juhatuse esmane ülesanne panna paika Parempoolsete tegevusplaan. Oluliste eesmärkidena tõi Vanaselja välja liikmeskonna kasvatamise, erakonna poliitika kujundamise ja valmistumise kohalikeks valimisteks.

"Isamaa sees on parempoolsel tulevikku vaataval poliitikal lai kandepind ja liikmeühenduse eesmärk on meiega samasid väärtusi kandvad inimesed oma tegemistessee kaasata. Mida rohkem erakonna liikmeid meiega on, seda suurem võimalus on meil seista parempoolse poliitika eest nii erakonnas kui Eestis laiemalt," rääkis Vanaselja.

"Isamaa peab taas leidma endas ambitsiooni, et olla juhtiv parempoolne erakond Eestis. Parempoolsetesse kuulub tuntud ettevõtjaid, diplomaate, spetsialiste ja haritlasi, kellel on anda palju juurde erakonna ja Eesti arengule. Peame need inimesed tooma aktiivsemalt poliitika juurde ja nende potentsiaali heas mõttes ära kasutama," ütles Vanaselja.

Tema sõnul on Eesti poliitika mure juba mõnda aega olnud selles, et inimestel on kadunud soov poliitikas kaasa rääkida. "Poliitika on muutunud paljude jaoks vastikuks ja sellest minnakse kaarega mööda. See võib Eestile kujuneda suureks probleemiks, sest paraku duubelmeeskonnaga suuri tegusid rahvusvahelisel areenil ei tee," lõpetas Vanaselja.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: