Ignar Fjuk vahetab Tallinna linnasüsteemis ametit

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Tallinna linnaplaneerimise juht Ignar Fjuk Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Tallinna linnaplaneerimise ameti juhataja Ignar Fjuk lahkub ametikohalt, et jätkata linna urbanistika kompetentsikeskuse juhina.

Fjuk esitas avalduse teenistusest vabastamiseks enda soovil. Linnavalitsus vabastab Ignar Fjuki teenistusest ja tema viimane päev on 16. oktoober.

Tallinna linna loodava strateegiakeskuse strateegilise planeerimise teenistuse urbanistika kompetentsikeskuse funktsioonide ettevalmistamiseks, erinevate liikuvuse ja linnaehituslike lahenduste koostamiseks, koostööpartnerite leidmiseks ning struktuuri- ja personaliküsimustega tegelemiseks moodustatakse Tallinna ettevõtlusametisse linnakantsleri otsealluvusse urbanistika juhtivspetsialisti töökoht.

Fjukile tehti ettepanek asuda sellele ametikohale ja ta on töökoha pakkumise vastu võtnud. 1. jaanuarist 2021 tööd alustava ja Fjuki poolt juhitava urbanistika kompetentsikeskuse ülesandeks on eelkõige linna ja linnaosade üldplaneeringute koostamine ja menetlemine.

Alates 17. oktoobrist kuni ameti uue juhataja ametisse nimetamiseni täidab linnaplaneerimise ameti juhataja ülesandeid geomaatika teenistuse direktor Ivari Rannama.

Allikas: BNS

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: