GALERII: Isamaa volikogu kogunes Tallinnas

{{1602325080000 | amCalendar}}

Erakond Isamaa pidas laupäeval Tallinnas oma volikogu istungit, kus erakonna esimees Helir-Valdor Seeder tegi ülevaate poliitilisest olukorrast ning volikogu kinnitas erakonna uued liikmeühendused - Perede Ühenduse ja Ühenduse Parempoolsed. Lisaks kinnitas Isamaa oma 2019. aasta majandusaruande.

Isamaa erakonnas moodustatud Perede Ühendus ja Parempoolsed nimetavad oma eesmärgina kaasata poliitikasse rohkem parempoolse maailmavaatega inimesi, kuid nad ei sea eesmärgiks Isamaas võimu ülevõtmist või omaette erakondade loomist.

"Ma loodan, et sellest tuleb erakonna poliitika kujundamisele suurt abi ja seda kartust, et üks või teine ühendus kasvaks erakonnast välja, minu tänane volikogu kogemus küll ei näita," ütles erakonna esimees Helir-Valdor Seeder "Aktuaalsele kaamerale".

"Meie soov on kõnetada seda valijat, kes soovib näha Eestit edasiliikuva, avatud, tulevikku vaatavana. Ja täna on tõenäoliselt suur osa nendest koondunud mingis osas Reformierakonda, mingis osas Eesti 200. Meie eesmärk on oma sõnumeid väljendada, et nad tuleksid tagasi Isamaad toetama," selgitas ühenduse Parempoolse esimees Kristjan Vanaselja.

Volikogu peeti hotellis Europa ning selle päevakorras oli veel Seederi ülevaade riigieelarvest, peasekretäri Priit Sibula ülevaade järgmisel aastal toimuvateks kohalike omavalitsuste valimisteks valmistumisest ning
erakonna uute osakondade kinnitamine.

 

Toimetaja: Mait Ots, Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: