Kuressaares avatakse peagi suur elamuskeskus

Foto: puhkaeestis.ee

Kuressaares tutvustati peatselt avatavat WOW elamuskeskust, mida ehitati ligi kaks aastat ja mis läks koos kauplusepindade ja spordiklubiga maksma ligi seitse miljonit eurot.

WOW keskuses saavad olemas tegevusatraktsioonid kogu perele. Keskuse arendajad loodavad aastas võõrustada 70 000 külastajat.

Vaatamata tänavusele koroonakriisile ja välisturistide vähesusele suutsid siseturistid teha tänavu Saaremaal külastusekordi ja arendajad usuvad turismivaldkonna helgemasse tulevikku.

"Elu läheb edasi. See, mis on toimunud aasta algusest, on selline ootamatu turbulents. Me harjume ka selles olukorras elama, rõõmsalt oma asju ajama, nii et me oleme väga optimistlikud. See atraktsioonibaas, mis oli meie esialgsetes plaanides, see saab realiseeritud. Küll peame me tunnistama seda fakti, et nii nagu Tallinna linn, nii ka see keskus ei saa kunagi valmis ehk et siin peavad aset leidma kogu aeg muutused," ütles ettevõtja Tullio Liblik.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: