Reede tuleb pilvine ja sajune

Foto: Siim Lõvi/ERR

Reedest alguse saav pilvisus kandub üle ka nädalavahetusse.

Öö vastu reedet tuleb pilves selgimistega ning nõrka vihma on oodata saartel ja läänerannikul. Paiguti tekib ka udu ja puhub kagutuul 3 kuni 8, rannikul puhanguti 12 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -1 kuni +3, saartel ja rannikul +3 kuni +6 kraadi.

Hommik on enamasti pilvine, kuid esineb ka selginemisi, saartel ja läänerannikul sajab kohati vähest vihma. Puhub lõuna- ja kagutuul 3 kuni 10, rannikul puhanguti 14 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on Kesk- ja Ida-Eestis -2 kuni +2, Lääne-Eestis 2 kuni 6 kraadi.

Päeval võib jätkuvalt saartel ja läänerannikul vihma sadada ja mujal on pilves ilm. Puhub lõuna- ja kagutuul 5 kuni 10, rannikul puhanguti 14 meetrit sekundis. Sooja tuleb 3 kuni 6 kraadi.

Nädalavahetus on seekord hallikas ning pilvisus kandub ka uude nädalasse. Alates esmaspäevast suureneb sajuvõimalus ning õhutemperatuuri keskmised on öösel 1 või 2 ja päeval 4 või 5 kraadi.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: