Ees ootab paar kargemat ööd, kuid püsivamat külma veel ei tule

Foto: Siim Lõvi /ERR

Nädala lõpus on oodata paari kargemat ööd, kuid püsivamalt külm kanda ei kinnita. Novembri teises pooles läheb ilm siiski talvisemaks.

Neljapäeva öösel sajab siin-seal veidi vihma. Edelatuul tugevneb iiliti 15, rannikul 20, saartel 25 meetrini sekundis. Õhutemperatuur on 7 kuni 10 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommik on pilvine. Lääne pool sajab vihma, sisemaal võib vaid üksik tiba tulla. Edelatuul lõõtsub sisemaal iiliti 18, rannikul 21, saartel kuni 25 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 8 kuni 10 kraadi.

Päeval sajab ajuti vihma. Tormine edelatuul ulatub iiliti 20, saartel ja rannikul 25 meetrini sekundis. Õhutemperatuur on 8 kuni 11 kraadi.

Reede toob jahedama pöörde. Vihm asendub lörtsiga, päeval poetab ka lumekruupe ja temperatuur kukub 0 lähedale.

Laupäev on üürikeseks selgem, kargem ja rahulikum, kuid juba õhtul annab saartel tõusev edelatuul ja sajuhalli tõmbuv taevas märku uue madalrõhkkonna lähenemisest, mis muudab pühapäeva taas tormisemaks, toob algul lörtsi, siis vihma.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: