Otse teisipäeval kell 14: tublide kodanike tunnustamistseremoonia

Kultuuriminister Tõnis Lukas annab teisipäeval üle aasta kodaniku 2020 tiitli ja rahvastikuminister Riina Solman kodanikupäeva aumärgid. Kell 14 algavat tseremooniat saab otsepildis jälgida portaalis ERR.ee.

Tänavuse aasta kodaniku konkursi moto "Kodanik võtab vastutuse" lähtus erakordseks kujunenud aastast. Kandidaate aunimetusele võisid esitada kõik soovijad. Aunimetus antakse inimesele, kes on aasta jooksul silma paistnud panusega ühiskonna arengusse või kelle saavutused aitavad kaasa kodanikuteadvuse ja ühiskonna sidususele.

Mullu pälvis aasta kodaniku tiitli muusik ja pedagoog Riina Roose.

Rahvastikuminister Riina Solman annab siseministeeriumi poolt üle 15 traditsioonilist kodanikupäeva aumärki inimestele, kes on edendanud kodanikukasvatust, väärtustanud kodanikuteadvust või teinud vabatahtlikku tööd oma kogukonnas.

Samuti tunnustakse ideekonkursil "Mina suudan" osalenud koolinoori, kes jagasid oma mõtteid kogukonna probleemide kodanikualgatuse korras lahendamiseks.

Muusikalise tervituse teeb Vul Vulpes, tseremooniat viib läbi Eesti Rahvusringhäälingu ajakirjanik Margus Saar.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: