Ööpäevaga lisandus 301 koroonapositiivset, suri kolm inimest

Koroonaviiruse testimine.
Koroonaviiruse testimine. Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Möödunud ööpäevaga tehti Eestis 4591 koroonatesti, neist 301 olid positiivsed. Ööpäevaga suri kolm koroonaviirusega nakatunud inimest. Positiivsete testide osakaal oli 6,6 protsenti.

Ööpäeva jooksul suri kolm koroonaviirusega nakatunud inimest. Kokku on alates pandeemia algusest surnud Eestis koroonaviirusesse 157 inimest.

Teisipäeva hommikuse seisuga viibib haiglas 313 koroonaviirusega patsienti, juhitaval hingamisel on 19 patsienti.

Rahvastikuregistri andmetel laekus enim uusi positiivseid testitulemusi Harjumaale, kus koroonaviirusega nakatumine tuvastati 163 inimesel. Harjumaa uutest juhtumitest 132 on Tallinnas.

Ida-Virumaale lisandus 44, Pärnumaale 27 ning Tartumaale 25 uut positiivset koroonaviiruse tuvastamise testi tulemust. Raplamaale lisandus 11 ja Järvamaale kuus uut positiivset testi tulemust ning Hiiumaale viis. Võrumaale lisandus neli uut nakatunut, Põlva- ja Valgamaale kolm ning Jõgeva-, Viljandi- ja Saaremaale kaks uut nakatunut. Neljal positiivse testitulemuse saanul puudus rahvastikuregistris märgitud elukoht.

Viimase 14 päeva haigestumus 100 000 inimese kohta on 465,77 ning esmaste positiivsete tulemuste osakaal tehtud testide koguarvust 8,8 protsenti.

Toimetaja: Barbara Oja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: