Kell 20 "Suud puhtaks": kuidas kohaneda kliimamuutustega? ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Samal ajal kui valgetest jõuludest on saanud vaid unistus tuntud jõululaulus, osutuvad suured muutused looduses karmiks reaalsuseks. Kliimamuutustega toimetulekule keskendub teisipäeval ETV arutelusaade "Suud puhtaks".

Kuidas kohaneda tõusvate temperatuuridega? Milleks peab aina soojenevas keskkonnas tulevikus valmis olema nii Eesti loodus kui ka inimene? Kuidas kohandada majandust ja elukorraldust? Milliseid muutusi ei tohi mingil juhul maha magada?

Saates arutlevad Cambridge'i ülikooli kliimamuutuste poliitika ja majanduse teadusdirektor Annela Anger-Kraavi, Tartu Ülikooli arendusprorektor, keskkonnageoloogia õppejõud Erik Puura, Tartu Ülikooli maastikuökoloogia ja loodusgeograafia professor Ülo Mander, Tallinna Ülikooli jätkusuutliku arengu dotsent Mihkel Kangur, Eesti Maaülikooli metsapatoloogia professor Rein Drenkhan, Eesti Maaülikooli taimetervise õppetooli rakendusentomoloogia professor Eve Veromann ning polaaruurija ja kliimateadlane Timo Palo.

"Suud puhtaks" alustab ETV-s teisipäeval kell 20. Saate meeskond ootab ka vaatajate kliima ja ilmastiku muutusega seotud küsimusi, kogemusi ja mõtteid. Toimetusele saab kirjutada suudpuhtaks@err.ee.

Otsesaate ajal on avatud telefoniliin vaatajate küsimusteks ja kommentaarideks.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: