Pühapäev tuleb pilvine, kuid suurema sajuta

Foto: Reet Sepp/Minupilt.err.ee

Pühapäev on udune ja pilvine, kuid peamiselt sajuta. Jõulunädalaks on praguse seisuga oodata sama ilma jätku.

Öö vastu pühapäeva tuleb pilves selgimistega ning paljudes kohtades sajab vihma. Pärast keskööd lääne poolt alates sadu järk-järgult lakkab. Mitmel pool on ka udune. Edela- ja lõunatuul puhub 4 kuni 10, saartel ja rannikul puhanguti 15 meetrit sekundis. Temperatuur jääb 1 ja 5 soojakraadi vahele.

Hommikul on jätkuvalt pilves, aga olulise sajuta, mitmel pool püsib udu. Puhub edelatuul 4 kuni 10, saartel ja rannikul 12 kuni 15 meetrit sekundis. Temperatuur ei muutu ja jääb 1 ja 5 soojakraadi vahele.

Päev on ka valdavalt pilvine ning peamiselt sajuta. Edela- ja lõunatuul puhub 4 kuni 10, saartel ja rannikul puhanguti 15 meetrit sekundis. Temperatuur on kõikjal plussis, kõige rohkem saartel, kus õhusoe tõuseb viie kraadini.

Uus nädal algab Lääne- ja Põhja-Eestis vihma ning lörtsiga, mis teisipäeva hommikuks lakkavad. Ühtlasi on teisipäeval idas ja kagus suurem lumevõimalus.

Kolmapäeval läheb õige natuke taas soojemaks ning päev on lörtsine, jõululaupäeval on praeguste andmete järgi kohati vähest vihma ja lörtsi.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: