Esmaspäev toob sademeid ja libedad teed

Foto: Youtube

Esmaspäeval sajab nii vihma, lörtsi, jäävihma kui ka lund, sõltuvalt asukohast. Ettevaatust, teed on libedad!

Eelolev öö on vähese ja vahelduva pilvisusega ning sajuta. Puhub kagu- ja lõunatuul 5-11, puhanguti 15, saartel ja läänerannikul 9-14, puhanguti 22 m/s ning esineb pinnatuisku. Õhutemperatuur on -2 kuni -6, saarte rannikul kuni +1 kraad.

Hommikul on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Tuul puhub tugevalt kagust 5-11, puhanguti 15, saartel ja läänerannikul 9-14, iiliti 22 m/s. Õhutemperatuur on -2 kuni -6 ja nagu ikka, saarte rannikul taas kuni +1 kraad.

Pärastlõunal hakkab pilvisus lõuna poolt tihenema ja Edela-Eestis sajab lörtsi, saartel ka vihma. Sisemaal sajab lund ja lörtsi ning Kagu-Eestis jäävihma. Puhub kagutuul 7-11, puhanguti 17, saartel ja rannikul 9-15 ja puhanguid on lausa kuni 23 m/s. Õhutemperatuur on -3 kuni +3 kraadi ning teed on libedad.

Üldiselt päevad pärast esmaspäeva üksteisest palju ei erine, ainukese erinevusena võib kolmpäeval päike ennast natukeseks ilmutada. Sademed tulevad igal kujul: nii lume, lörtsi kui ka vihmana. Temperatuuri amplituud suur ei ole ja keskmised kõiguvad nulli ümber.

Toimetaja: Merilin Pärli

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: