Tallinnast saab praegu lennata üheksasse sihtkohta

Foto: Sander Koit / ERR

Sel nädalal on Tallinna lennujaamast võimalik lennata Amsterdami, Frankfurti, Helsingisse, Londonisse, Minski, Oslosse, Riiasse, Stokholmi ja Varssavisse, kuid mitte iga päev.

Eelmise nädalaga võrreldes on juurde tulnud võimalus lennata Oslosse, kuid kadunud on lennud Kopenhaagenisse ja Berliini. Lennugraafikud muutuvad jätkuvalt kiiresti.

Tallinna lennujaama kommertsjuhi Eero Pärgmäe sõnul võib lennuliiklus elavneda aprillikuus. "Need, kes kevadiseks koolivaheajaks ette planeerinad, võivad siis juba puhkama saada," ütles ta.

Pärgmäe soovitab praegusel ajal kasutada reisibüroode teenuseid. Portaalidest piltetite ostjad on lendude ära jäämisel juba hätta jäänud, reisibürood oskaks sellega paremini toime tulla. Ette ennustamatu graafiku tõttu broneerivad reisijad praegusel ajal lennud tihti isegi vaid kuu-kaks ette, rääkis Pärgmäe.

Amsterdami saab praeguse graafiku järgi lennata kord nädalas, kas esmaspäeval või reedel. Ülejärgmisest nädalast on praeguse graafiku järgi lennud mõlemal päeval.

Oslosse saab lennata sel nädalal neljapäeval, järgmisel nädalal pühapäeval, ülejärgmisest nädalast mõlemal päeval.

Frankfurti saab sel nädal lennata neljal päeval, esmaspäeval läks kaks lendu. Järgmisest nädalast saab Frankfurti lennata esmaspäeva hommikul ja õhtul, ning kord päevas neljapäevast pühapäevani.

Helsingisse on lende iga päev, kaks korda päevas. Riiga saab lennata sel nädalal aga neljal päeval, järgmistel nädalatel on graafik iga nädal erinev.

Stockholmi saab veebruari lõpuni viiel päeval nädalas, lendu ei toimu kolmapäeval ja laupäeval.

Londonisse sai sel nädal lennata teisipäeval, järgmisel nädalal saab laupäeval. Edasi on graafikus lennud nii teisipäeval kui ka laupäeval.

Minskisse lähevad lennud kolm korda nädalas: teisipäeval, neljapäeval ja laupäeval. Varssavisse saab veebruari lõpuni lennata neljal päeval: esmaspäeval, neljapäeval, reedel ja pühapäeval.

Siselendudest saab Kuressaarde lennata igal tööpäeval hommikul ja õhtul, laupäeva hommikuti ja pühapäeva õhtul, ning sama kehtib Kärdla kohta.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: