Koroonajuhtumite tõttu jääb ära osa reise mandri ja suursaarte vahel

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Parvlaev Tõll Autor/allikas: Margus Muld/ERR

Hiiumaa liinil sõitva parvlaeva Tiiu laevapere liige ning Virtsu-Kuivastu liinil sõitva parvlaeva Tõll laevapere liige on said teisipäeval positiivsed koroonatesti tulemused. Ohutuse tagamiseks väheneb ajutiselt reiside arv Virtsu-Kuivastu ja Rohuküla-Heltermaa liinil.

TS Laevade juhatuse esimehe Indrek Randveeri sõnul jääb ära parvlaeva Tiiu väljumine Rohukülast Heltermaale teisipäeval kell 22.00 ning kolm väljumist kolmapäeval: kell 6.30 ja kell 13.30 Heltermaalt ning kell 11.30 Rohukülast.

Virtsu-Kuivastu liini teenindab kolmapäeval vaid parvlaev Piret, mis tähendab, et kolmapäeval ei toimu kell 12:55, 14:05, 15:15, 16:25 ja 17:35 väljumisi Kuivastust ning kell 13:30, 14:40, 15:50, 17:00 ja 18:10 Virtsust.

Parvlaevadel Tiiu ja Tõll viiakse läbi põhjalikud desinfitseerimised ning meeskonnad vahetatakse välja. Terviseameti sõnul loetakse ühe meeskonnaliikme haigestumisel koroonaviirusesse lähikontaktseteks kogu meeskond. Haigestunud meeskonnaliikmetel reisijatega lähikontakti ei olnud.

Pileti ostnud reisijaid teavitab TS Laevad SMS-i teel.

TS Laevad palub reisijatel enne teele asumist tutvuda graafikumuudatustega praamid.ee veebilehel.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: