Kell 20 "Suud puhtaks": kuidas täita distantsõppe lüngad hariduses?

Koroonaviiruse leviku peatamiseks on valitsuse kehtestatud piirangute hulgas ka suure osa õpilaste distantsõppele saatmine kuni märtsi lõpuni. Selle eest maksavad aga kõrget lõivu meie koolinoored, kelle teadmistesse on distantsõpe uuringute järgi juba lüngad jätnud. Kuidas täita koroonalüngad hariduses, küsib teisipäevane ETV saade "Suud puhtaks".

Saates arutlevad Tallinna Ülikooli haridustehnoloogia vanemteadur Kairit Tammets, koolipsühholoog Karmen Maikalu, kasvatusteadlane Ene-Silvia Sarv, lapsevanem ja asendusõpetajate programmi vedaja Teibi Torm, Kohtla-Järve Gümnaasiumi õppe- ja arendusjuht Teivi Gabriel, haridusedendaja ja iduettevõtte Cleanbeat partner Triin Noorkõiv ning Tartu Ülikooli õppeprorektor Aune Valk.

"Suud puhtaks" algab ETV-s teisipäeval kell 20.

Saate meeskond ootab vaatajate küsimusi, arvamusi ja mõtteid aadressil suudpuhtaks@err.ee. Otsesaate ajal on avatud telefoniliin vaatajate küsimusteks ja kommentaarideks.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: