Tallinna Vesi teeb ettepaneku valida Robert Kitt nõukogu liikmeks

Robert Kitt
Robert Kitt Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

AS-i Tallinna Vesi juhatus teeb aktsionäridele ettepaneku valida Robert Kitt ettevõtte nõukogu liikmeks.

Lisaks teeb ettevõtte juhatus ettepaneku valida nõukogu liikmeks Mart Mägi. Nii Kitt kui ka Mägi valitaks nõukogu liikmeks alates 1. aprillist põhikirjajärgseks ametiajaks, teatas Tallinna Vesi börsile.

Samuti teeb ettevõtte juhatus ettepaneku kutsuda nõukogu liikmetena tagasi Simon Roger Gardiner ning Martin Padley, kelle volitused lõppevad 31. märtsil.

Juhatus teeb ka ettepaneku anda ettevõttele nõusolek ühe B-aktsia omandamiseks Tallinna linnalt, nimiväärtusega 60 eurot ja tasuda selle eest Tallinna linnale 60 eurot. Omandamine soovitakse läbi viia hiljemalt selle aasta 1. maiks.

Robert Kitt alustas 1. märtsil energiakontserni Utilitas kuuluvate kaugkütteettevõtete Utilitas Tallinn ja AS-i Utilitas Eesti juhatuse liikmena. Pärast ettevõtete praeguse juhatuse esimehe Andres Veske lahkumist 15. märtsil asub Kitt ühtlasi ka juhatuse esimehe ametikohale.

Veebruari algul sai teatavaks, et Tallinna Vee suurim aktsionär Unitied Utilities Tallinn B.V. müüb oma osaluse ettevõttes Tallinna linnale ja Utilitasele. Tehingu hind on ligikaudu 100,3 miljonit eurot. Tehingujärgselt kuulub linnale 52,35 protsenti ja Utilitasele 17,65 protsenti Tallinna Vee aktsiakapitalist.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: