Otse kell 13.30: riigikogu erikomisjon arutab korruptsiooniennetust

Eduard Odinets.
Eduard Odinets. Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Riigikogu korruptsioonivastane erikomisjon käsitleb esmaspäeval avalikul istungil koostööpartneritega korruptsiooni ennetust ja erakondade rahastamise läbipaistvust. Kell 13.30 algavat istungit saab otsepildis jälgida portaalis ERR.ee.

Istungile on kutsutud justiitsminister Maris Lauri (Reformierakond), justiitsministeeriumi analüüsitalituse juhataja Mari-Liis Sööt ja nõunik Kätlin-Chris Kruusmaa, erakondade rahastamise järelevalve komisjoni (ERJK) esimees Liisa Oviir, aseesimees Kaarel Tarand ja liige Airi Mikli ning MTÜ Korruptsioonivaba Eesti juhatuse esimees Steven-Hristo Evestus ja tegevjuht Carina Paju.

Komisjoni esimees Eduard Odinets (SDE) ütles, et komisjon soovib koos oma põhiliste partneritega arutada läbi ja mõista, mis on suuremad murekohad, millega erikomisjon peaks tegelema.

"Proovime istungil hoiduda konkreetsetest kaasustest ja arutada võimalikke lahendusi korruptsiooni ennetamisele tervikuna," ütles Odinets.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: