"AK. Nädal" uuris, millega inimesed koroonaajal oma tuju turgutavad

Foto: ERR

Üha süvenev kriis ja sellega kaasnevad rangemad piirangud võivad muserdada vaimu. "Aktuaalne kaamera. Nädal" uuris inimestelt Eesti eri paigus, millega nad oma tuju turgutavad, et mitte murduda.

"Käin Venemaal, mul on seal oma maja. Nüüd käin rohkem, tekkis võimalus tihedamini piiri ületada. Need, kes olid haiged või tegid kaitsesüsti, saavad varasemast veidi rohkem käia, seepärast olen vabal ajal alati hõivatud," rääkis Narva elanik.

"Jalutame vähemalt kaks korda päevas, järgime 2+2 reeglit ning rõõmu pakuvad raamatud, mida me suurel hulgal enne piirangute algust raamatukogust laenutasime," rääkis teine.

"Raamatud ja sportimine õues. Midagi pole eriti muutunud, lihtsalt tegeleme rohkem õues, külastame lähedasi ja kõik," rääkis Narva elanik.

"Samamoodi nagu tavalisel ajal, tegelen sõpradega suhtlemisega, lugemisega, jalutamisega, jooksmisega, sest nüüd on ilmad jälle ilusaks läinud. Ja selline tavaline Netflix," rääkis Tartu elanik.

"Jalutan, metsas näiteks. Ma olen see puukallistaja. Aitab väga hästi," ütles teine.

"Raamatud ja muusika ja kõik sellised asjad," rääkis Tartus elav naine.

"Ainult jalutame ja teeme tiiru peale mere äärde. Aga promenaadil oleme täna esimest korda. Nii, kuidas ilmad on. Ja tavaliselt nii 5-6000 sammu tuleb ikka ära päevas," rääkis Haapsalus elav vanapaar.

"Katsun kodus vakka olla," ütles üks haapsallane.

"Käin looduses pildistamas. Meri läheb lahti, linnud lendavad," rääkis Haapsalus elav mees.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: