Ekspress Grupi digitellimuste hulk kasvas aastaga hüppeliselt

Delfi, Eesti Ekspressi jt Ekspress Grupi väljaannete toimetuste maja Narva Maanteel
Delfi, Eesti Ekspressi jt Ekspress Grupi väljaannete toimetuste maja Narva Maanteel Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Uudisteportaali Delfi, Eesti Päevalehte, Maalehte, Eesti Ekspressi ja paljusid ajakirju kirjastava Ekspress Meedia digitellimuste hulk Eestis kasvas tänavu esimese kvartaliga 19 protsenti ja aastaga 65 protsenti ning ulatus 59 183 tellijani.

50-protsendiliselt Ekspress Grupile kuuluva AS-i Õhtuleht Kirjastus digitellimuste hulk kasvas esimese kvartaliga 9 protsenti ja aastaga 30 protsenti, ulatudes 15 005 tellijani.

Ekspress Grupi turuosa kõigist Eesti meediaväljaannete digitellimustest oli Eesti Meedialiidu andmetele tuginedes märtsi lõpus 49 protsenti.

Baltikumis tervikuna kasvas Ekspress Grupp digitellimuste hulk esimeses kvartalis eelmise aastaga võrreldes 74 protsenti ja ulatus märtsi lõpus 94 639 tellijani.

Lätis vähenes esimeses kvartalis Ekspress Grupi digitellimuste arv 5 protsenti, kuid aastaga kasvas kaks korda, ulatudes esimese kvartali lõpuks 10 559-ni. Leedus ulatus digitellimuste hulk esimese kvartali lõpus 9 892-ni, kasvades kvartaliga 50 protsenti ja aastaga ligi kuus korda.

Nii Lätis kui ka Leedus ei ole digitellimused veel samaväärselt levinud kui Eestis ja Ekspress Grupp tuli nendega turule 2019. aastal, teatas ettevõte.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: