Kell 20 "Suud puhtaks": kuidas piirangutest väljuda?

Esialgselt selle nädala pühapäevani määratud piirangud jäävad teatud mahus mõneks ajaks veel püsima. Osaliselt plaanib valitsus leevendada koolis käimise piiranguid - näiteks pääsevad alates 3. maist kontaktõppele algklasside lapsed. Lisaks avanevad mööndustega ka muuseumid, poed, välikohvikud ja sisetreeningud. Kuidas jätkata piirangute ohutut vähendamist, vaeb teisipäeval ETV arutelusaade "Suud puhtaks".

Saates arutlevad valitsust nõustava teadusnõukoja juht professor Irja Lutsar, terviseameti peadirektori asetätija Mari-Anne Härma, tööandjate keskliidu tegevjuht Arto Aas, haridus- ja teadusministeeriumi asekantsler Kristi Vinter-Nemvalts, majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi ettevõtlus- ja tarbimisosakonna asekantsler Kristi Talving ja Tallinna ülikooli sotsiaaltervishoiu professor Merike Sisask.

"Suud puhtaks" alustab ETV-s kell 20.

Saate meeskond ootab vaatajate küsimusi, arvamusi ja mõtteid automaatvastaja numbril 69 88 954 ja aadressil suudpuhtaks@err.ee. Otsesaate ajal on avatud telefonilii vaatajate küsimusteks ja kommentaarideks.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: