Valitsus lõpetas kuue valitsuskomisjoni tegevuse

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Muu hulgas saatis valitsus laiali e-Eesti nõukogu, mis juhtis Eesti infoühiskonna ja e-riigi arengut Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Valitsus lõpetas neljapäevast kuue valitsuskomisjoni töö, millest osa eesmärgid on juba täidetud ning teiste puhul jätkatakse muul moel tegevust.

Tegevuse lõpetavad majandusarengu komisjon, e-Eesti nõukogu, kliima- ja energiakomisjon, valitsuskomisjon Eesti Vabariigi 100. aastapäeva tähistamise ettevalmistamiseks, COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse levikuga seotud sündmuste ning rahvatervise ja majanduse probleemide lahendamisega tegelev valitsuskomisjon ning iseseisvuse taastamise 30. aastapäeva tähistamise valitsuskomisjon.

Sihtasutuse KredEx ja Porto Franco vahel sõlmitud investeerimislaenu lepingu ettevalmistamise asjaolude selgitamise valitsuskomisjon jätkab oma tööd kuni aruande esitamiseni valitsusele.

Osa nendest valitsuskomisjonidest on oma eesmärgid juba täitnud. "Mitmete teemade arutamisega on vajalik jätkata ka tulevikus ning nende teemade lahendamiseks otsustasime kasutada teisi tööformaate, sealhulgas valitsuse kabinetinõupidamisi," ütles peaminister Kaja Kallas.

Oma tegevust jätkab 13 valitsuskomisjoni: valitsuskomisjon maksupettuste tõkestamise abinõude väljatöötamiseks ja nende rakendamiseks, valitsuskomisjon Vabariigi Valitsuse ja Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku vahelise koostöö arendamiseks, asjatundjate komisjon poliitilistel põhjustel represseeritud inimeste sotsiaalsete tagatiste küsimuse läbitöötamiseks, HIV ja aidsi valitsuskomisjon, valitsuskomisjon Kagu-Eesti piirialade elanike probleemide lahendamiseks, valitsuskomisjon Eesti kodanikuühiskonna arengu kontseptsiooni rakendamise tegevuskavade elluviimiseks ja täitmise hindamiseks ning kodanikuühiskonna ja riigi koostöö arendamiseks, liikluskomisjon, riigi pikaajalise säästva arengu komisjon, uimastiennetuse valitsuskomisjon, valitsuskomisjon kahepoolsete läbirääkimiste pidamiseks Eesti Linnade ja Valdade Liiduga, valitsuskomisjon Eesti ja Läti piiriülese koostöö tõhustamiseks, ülemaailmse eestluse koostöökomisjon ning sotsiaalkindlustusreformi valitsuskomisjon.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: