Kell 20 "Suud puhtaks": kuidas valmistuda kolmandaks laineks?

Viiruspandeemia ei ole sprint, vaid maraton. Nagu rahvasuu väidab - kaks ilma kolmandata ei jää -, prognoositakse maailmas toimuva pealt kolmandat nakatumislainet ka Eestile. See tähendab, et peame juba praegu tegema otsuseid, mis aitaksid ennetada kolmanda laine tekkimist ning vähendama selle võimalikku mõju. Kuidas kohaneda Covid-19 viirusega ilma riiki ja majandust lukku keeramata, arutab teisipäeval ETV saade "Suud puhtaks".

Saates arutlevad Eesti Teaduste Akadeemia president Tarmo Soomere, Lääne-Tallinna Keskhaigla juht, endine kriisistaabi pealik Arkadi Popov, Eesti Noorte Teaduste Akadeemia president ja haridusministri nõunik Mario Kadastik ning sotsiaalteadlane ja akadeemik Tiina Randma-Liiv.

"Suud puhtaks" algab ETV-s kell 20. Saate meeskond ootab vaatajate küsimusi, arvamusi ja mõtteid aadressil suudpuhtaks@err.ee. Otsesaate ajal on avatud telefoniliin vaatajate küsimusteks ja kommentaarideks.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: