Kolmapäev tuleb sajune

Foto: Ken Mürk/ERR

Kolmapäeval võib mitmel pool Eestis sadada vihma ja lörtsi, õhutemperatuur jääb alla kümne soojakraadi.

Ööl vastu kolmapäeva lääne poolt pilvkate hõreneb, kuid Ida-Eestis on sajuhooge nii vihma, lörtsi kui lumena. Mõnel pool võib ka udu tekkida. Tuul puhub valdavalt loodest 3 kuni 8 meetrit sekundis. Temperatuur jääb -3 kuni +1 kraadi vahele.

Hommik tuleb selge või vähese pilvisusega. Mandri idaservas on siiski pilvisem ja seal võib mõnel pool sadada veidi vihma või lörtsi. Tuul puhub loodesuunas 3 kuni 8 meetrit sekundis. Temperatuur tõuseb 0 kuni +3 kraadi juurde.

Päeval on pilvisus muutlik. Mitmel pool sajab hoovihma, lörtsi või lumekruupe, õhtul sadu harveneb. Tuul pöördub läänekaarde, puhudes 4 kuni 10 meetrit sekundis ning nõrgeneb õhtul. Soojakraadid tõusevad kuue kuni kaheksani.

Ka neljapäeval tuleb leppida mitmete hoovihmadega, mis reedeks taanduvad ja jäävad ainiti Lõuna-Eesti kohale.

Nädalavahetus tuleb tänase seisuga küll mõõdukate soojakraadide ja vahelduva pilvisusega, kuid olulise sajuta. Kohatised öökülmad ilmselt aednikele ei meeldi, aga päevane keskmine temperatuur püsib kaheksa kraadi juures.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: