Ida-Virumaal hukkus vastu puud sõitnud auto juht

{{1620309720000 | amCalendar}}

Ida-Virumaal Alutaguse vallas hukkus neljapäeval vastu puud sõitnud auto juht.

Häirekeskus sai teate Vaikla külas toimunud liiklusõnnetusest kell 15.30. Mööduja andis teada, et sõiduauto on vastu puud sõitnud.

Politsei ja päästjad selgitasid, et vastu puud sõitnud Mazdas oli vaid selle juht, kes sai sedavõrd raskeid vigastusi, et suri sündmuskohal.

Õnnetuspaigas töötanud Jõhvi välijuht Reigo Niglas selgitas, et Mazdat juhtinud 51-aastane mees oli kurvis masina üle kontrolli kaotanud ning teelt välja vastu puud sõitnud.

"Politsei selgitas, et autot juhtinud mees kasutas nõuetekohaselt turvavööd, kuid avariist eluga pääsemiseks ainuüksi sellest paraku seekord ei piisanud. Sõiduki ulatuslikud kahjustused annavad põhjust järeldada, et sõidukiirus oli võrdlemisi suur. Kokkupõrge puuga purustas sõiduki sisuliselt pilbasteks ning autojuht suri silmapilkselt," nentis politsei välijuht.

Mis niivõrd traagiliselt lõppenud avariini võis viia, selgub edasises uurimises, kus ühtlasi viiakse läbi ekspertiis autojuhi kainuse selgitamiseks.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: