Otse kolmapäeval kell 14: Kersna, Madise ja noored valimistest

Eesti Noorteühenduste Liidu eestvedamisel näeb kolmapäeval algusega kell 14 ERR-i portaalis otseülekannet, kus valimiste hea tava teemadel arutlevad haridus- ja teadusminister Liina Kersna, õiguskantsler Ülle Madise, Eesti Õpilasesinduste Liidu juhatuse esimees Kristin Pintson ja Eesti Avatud Noortekeskuste Ühenduse kvaliteedijuht Kerli Kõiv.

Üritust "Hea valimistava arutelu: valimised ja haridusasutus" juhib hea tava kokkuleppe eestvedaja Eesti Noorteühenduste Liidu juhatuse esimees Triin Roos.

Enne eelmisi kohaliku omavalitsuse volikogude valimisi 2017. aastal, kui esmakordselt oli õigus hääletada noortel alates 16-eluaastast, koostasid haridus- ja teadusministeerium, õiguskantsleri kantselei ja Eesti Noorteühenduste Liit valimiste hea tava kokkuleppe.

Ka tänavuste valimiste tarvis on pooled loonud hea tava, kuidas tagada valimisperioodil haridusasutuste poliitiline neutraalsus.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: