Jalaväebrigaad korrastas Jõhvis valla territooriumi

Foto: ERR

1. jalaväebrigaadi Jõhvi sõjaväelinnaku kaitseväelased osalevad kevaditi Ida-Virumaal toimuvatel heakorratalgutel.

Traditsiooni tekkis eelmisel kevadel küll auk, kuid teisipäeval traditsioon taastati ning üle 100 kaitseväelase korrastas koos Jõhvi vallavalitsuse töötajatega valla territooriumi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Üks korrastatud ala on piirkond, kuhu tulevikus kavatseb vald teha sõjaväelinnakust kesklinna viiva kergliiklustee.

"Mingis mõttes me aitame siin täna rajada teed tulevastele virukatele, tankitõrjujatele ja kalevlastele, et neil oleks lühem maa bussijaamast või raudteejaamast pataljoni marssida," ütles tankitõrjekompanii ajateenija nooremseersant Franko Ilves pressiteate vahendusel. "See on hea vaheldus igapäevasele teenistusele, võiks öelda isegi, et puhkus – tavaolukorras oleme me kuskil soos ja füüsiliselt väga palju raskemas olukorras."

 "Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit korraldab tänavu maakaitsepäeva Jõhvis ja selle motoks on "Teeme kodud ilusaks". Mõtlesime, et tuleme välja, aitame ka enda kodu ümbrust ilusaks teha. Siin pargis on tööd veel päris palju, kuid juba praegu on veel eile võsastunud ja metsistunud ebamäärasest maastikust saanud läbipaistev ja ilus park," sõnas Viru jalaväepataljoni ülem kolonelleitnant Tarvo Luga pressiteates.

 

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: