Teisipäeval tõuseb õhusoe 18 kraadini

Foto: Siim Lõvi /ERR

Teisipäeval liigub madalrõhulohk Eesti kohalt lõuna poole ning sajud koos madalrõhulohuga jõuavad Leedu ja Poola kohale. Päeva peale tekib küll pilverünki, aga ilm on siiski suurema sajuta.

Öö vastu teisipäeva on pilves selgimistega ning mitmel pool sajab hoovihma. Puhub muutliku suunaga tuul 2 kuni 8 meetrit sekundis. Öösel on sooja 4 kuni 9, maapinna lähedal kohati ka null kraadi.

Hommikuks saju tõenäosus väheneb ja pilvkate hõreneb, taevas on vähese ja vahelduva pilvisusega. Tuul pöördub idakaarde ja puhub 4 kuni 9, rannikul tugevneb iiliti kuni 12 meetrini sekundis. Temperatuur püsib 9 kuni 12 kraadi juures.

Päeval on pilvisus muutlik, seega üksikutes kohtades võib hoovihma sadada. Tuul puhub idakaarest 4 kuni 9, rannikualadel kuni 12 meetrit sekundis. Kõige soojem paik on 18 kraadiga, samas kui meretuulega rannikul võib kuni 12 kraadi olla.

Kolmapäeval ja neljapäeval püsib kuiv ja vaikne, aga nädalavahetusel võib arenevaist rünkpilvedest kohati hoovihma tulla. Sellegipoolest püsib tuul kogu nädala vältel nõrk, rannikul veidi tugevam. Ilus vaatepilt on temperatuurikõver, mis peaaegu sirges joones näitab soojemaid kraade nii ööl kui päeval.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: