Pühapäeval on soe, kuid võib tulla hoovihma

Foto: Priit Mürk/ERR

Pühapäeval jääb mitmeks osaks lagunenud kõrgrõhuala Läänemeremaade ilma kujundama ning ulatub vööndina ka üle Eesti. Öö on taas selgem ning päeval arenevad pilverüngad, millest võib mõnes üksikus kohas hoovihma tulla. Tuul on nõrk ning puhub põhjakaarest.

Vastu pühapäeva tuleb selge ja vähese pilvisusega sajuta öö. Puhub muutliku suunaga tuul 2 kuni 7 meetrit sekundis. Temperatuur jääb 7 ja 13 kraadi vahele.

Hommik tuleb üsna selge või vähese pilvisusega ja sadu oodata ei ole. Tuul puhub nõrgalt põhjakaarest 1 kuni 7 meetrit sekundis. Temperatuur tõuseb juba 19 kraadini.

Päeval vaheldub pilvisus natuke rohkem, seega pärastlõunal võib üksikutes kohtades hoovihma sadada. Valdavalt puhub põhjakaare tuul 2 kuni 8 meetrit sekundis ning temperatuur küündib maksimaalselt 25 kraadini, meretuulega rannikul on jahedam.

Õhtul küll pilvisus järk-järgult hõreneb, kuid üksikutes kohtades võib veel hoovihma tulla. Tuul puhub põhjakaarest 2 kuni 8 meetrit sekundis ja soojakraade on 18 kuni 23, meretuulega rannikul veidike vähem.

Esmaspäeva pärastlõunal sajab mandri sisealadel mitmel pool hoovihma ja võib ka äikest olla. Teisipäev kulgeb samuti mitmel pool hoovihma ja äikesevõimalusega, Põhja-Eestis on lootust kuivemale ilmale.

Nädala teises pooles on seis valdalt sama. Temperatuuris suuremaid kõikumisi pole, päeval püsib soe, öösel on vaja kerget kampsunit.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: