PERH hakkab otsima uut juhti

Põhja-Eesti regionaalhaigla.
Põhja-Eesti regionaalhaigla. Autor/allikas: PERH

Kuivõrd Põhja-Eesti regionaalhaigla (PERH) juhatuse esimehe Agris Peedu tähtajaline leping lõpeb 1. novembril, kuulutab haigla nõukogu järgmisel nädalal välja konkursi juhatuse esimehe ametikoha täitmiseks.

Uus juhatuse esimees valitakse avalikult konkursil, mille tähtaeg on 2. august. Nõukogu arutab kandidaate ja teeb otsuse sügisel.

PERH-i praegune juht Agris Peedu polnud veel konkursi tingimustega tuttav, kuid ütles ERR-ile, et kui ta tingimustele vastab, siis suure tõenäosusega kandideerib uuesti juhatuse esimehe kohale.

Regionaalhaigla nõukogu esimees Georg Männik ütles, et nõukogu tunnustab Peedu tööd ja saavutatud tulemusi väga keerulisel ajal.

Männiku sõnul on Peedu koos kolleegide ja haigla meeskonnaga viinud ellu olulisi tegevuskavasid ning algatanud sisulisi arenguprojekte, samas on alati hea avada võimalus vaadata haigla visiooni ja edasisi tegevust värske pilguga.

"Ootame konkursil aktiivset osalust," lausus Männik.

PERH-i teatel on juhiks sobival kandidaadil vähemalt viieaastane tipptasemel juhtimiskogemus ja laitmatu taust, magistri tasemel kõrgharidus ning väga hea majanduslik, õigusalane ja tehnoloogiline kirjaoskus.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: