Pühapäeva jooksul sajuhood hõrenevad

Foto: ERR

Pühapäeval sajab mitmel pool veel hoovihma, kuid alates läänest hakkab taevas tasapisi selginema.

Pühapäeva öö on pilvine, üksikute selgimistega. Mitmel pool sajab vihma, kohati on äikest ja paiguti tekib ka udu. Pärast keskööd pöördub tuul järk-järgult läände ja loodesse, puhudes 2 kuni 8, Lääne-Eesti saartel ja rannikul tugevneb loodetuul iiliti kuni 18 meetrini sekundis. Temperatuur jääb 10 kuni 14 kraadi juurde, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul on veel mitmel pool hoovihma, kuid läänest hakkab tasapisi selginema. Loode- ja läänetuul puhub 4 kuni 8, saartel ja läänerannikul 8 kuni 13, iiliti kuni 17 meetrit sekundis. Sooja on 13 kuni 17 kraadi.

Päeval sajab samamoodi mitmel pool veel hooti vihma ja kohati võib olla äikest, aga lääne poolt jätkub pilvkatte hõrenemine ja sealpool on ka saju tõenäosus väike. Põhja- ja loodetuul puhub ida pool leebemalt, Lääne-Eesti saartel ja rannikul on puhanguid kuni 20 meetrit sekundis. Päevamaksimum küündib 20 kraadini.

Õhtul sajab veel Ida-Eestis, mujal on ilm vähese ja vahelduva pilvisusega. Puhub loodetuul 4 kuni 13, puhanguti 18 meetrit sekundis. Sooja on kuni 18 kraadi.

Esmaspäeval on ilm taas kuivem ja selgem. Teisipäeva öösel hakkab Lääne-Eestis sadama ja päevgi tuleb kohatise hoovihmaga. Edasi on see-eest jälle pigem kuiv ja selge. Päevasoe jälle tasapisi tõuseb ja toob nädala keskpaigaks tagasi 25 kraadi.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: