Laupäev tuleb soe, kuid hoovihma ja äikeseohuga

Foto: Siim Lõvi/ERR

Vastu laupäeva ootab ees üsna pilvine öö, vaid lääne pool on üksikuid selgimisi. Paljudes kohtades sajab vihma, on äikest ja sadu on paiguti tugevgi.

Vastu hommikut saju tõenäosus väheneb ja tekib kohati udu. Tuul puhub muutliku suunaga 2 kuni 7 meetrit sekundis ja äikese ajal on see puhanguline.

Temperatuur jääb saartel kohati 15 kraadi juurde, mandril ulatub 20 kraadini.

Hommikul on siin-seal selgemat taevast, aga kohati sajab jätkuvalt hoovihma ja võib olla äikest. Paiguti püsib udu. Tuul puhub endiselt muutliku suunaga 1 kuni 7 meetrit sekundis, äikese ajal on tuul puhanguline. Sooja on 18 kuni 21 kraadi.

Päeval näeb küll mitmel pool päikest, aga kindlasti sajab paljudes paikades ka hoovihma ning püsib äikesevõimalus. Läänekaare tuul valitseb 3 kuni 8 meetrit sekundis. Sooja on kõige rohkem 26 kraadi.

Õhtuks jääb hoo- ja äikesevihma võimalus üksikutesse paikadesse lääne pool, mujal on vahelduv pilvisus. Puhub läänekaare tuul kuni 8 meetrit sekundis. Termomeetril on 21 kuni 24 kraadi.

Pühapäeval suurem vihm taandub, jättes siia-sinna mõned kergemad hoovihmad.

Esmaspäeval kimbutab sadu suuresti Ida-Eestit. Teisipäeval saab rõõmu tunda selge taeva üle, kolmapäeval võib taas väike hoovihm seltsi tulla. Temperatuuris suuri muutusi pole, päevamaksimumid jäävad 26 kraadi ligidale.

Toimetaja: Marko Tooming

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: